ŽAIDIMO TAISYKLĖS:

Toliau išvardintos taisyklės galioja visuose Gladiatus žaidimo serveriuose.
Jeigu manai, jog buvai nubaustas per klaidą, prašome susisiekti su žaidimo pagalba http://support.lt.gladiatus.gameforge.com/
Prašome nepamiršti, jog atsižvelgiant į duomenų apsaugos nuostatas mes galima nagrinėti atvejus susijusius su tam tikromis registracijomis tik su tų registracijų savininkais, kurie tai gali patvirtinti.

1. Daugybinės paskyros & IP dalijimąsis

Kiekvienas žaidėjas gali turėti kelias registracijas tame pačiame serveryje. Tačiau apie tai mums turi būti pranešta pasinaudojant žaidimo nustatymuose esančia galimybe. Ta pačia funkcija privalo būti pasinaudota jeigu keletas žaidėjų jungiasi prie žaidimo iš to paties IP adreso. Daugybinės registracijos ir žaidėjai besidalinantys tuo pačiu IP adresu automatiškai yra apribojami, o apeiti šiuos apribojimus pasitelkiant kitus žaidėjus yra draudžiama.

2. Registracijų Dalijimąsis

Dalintis registracijos prisijungimo duomenimis su kitais žaidėjas draudžiama.

3. Klaidų Išnaudojimas

Klaidų ir/ar programavimo neatitikimų ieškojimas ir naudojimas griežtai draudžiamas. Jeigu žaidėjas atrado klaidą žaidime, jis įpareigotas apie tai nedelsiant pranešti žaidimą prižiūrinčiai komandai.

4. Botai ir Skriptai

Naudoti programinę įrangą ar skriptus siekiant gauti pranašumą prieš kitus žaidėjus yra draudžiama. Į tai įeina botų, makro komandų ir kitokių formų automatinių skriptų naudojimas.

5. Grąsinimai realiame gyvenime

Grąsinimai bet kuriam asmeniui(vartotojams, komandos nariams ar Gameforge personalui) yra griežtai draudžiami.

6. Turinys

Toliau pateikti dalykai, kurie nėra leidžiami nė vienoje su Gladiatus susijusiose platformoje:

  • įžeidinėjimai (į tai įeina aiškiai įvardinta ir užslėpta kalba profiliuose, varduose, žinutėse, naujienose, gildijų pavadinimuose, gildijų profiliuose ir t.t.) ir netinkamas elgesys kitų žaidėjų atžvilgiu
  • politinės ar religinės pažiūros, pornografija, bet kokia rasistinė ir ekstremistinė išraiška
  • spamas ir reklamos nesusijusios su Gameforge verslu/organizacija ar internetiniais puslapiais
Kalba - Lietuvių kalba yra oficiali kalba lt.gladiatus.gameforge.com, tačiau Anglų kalba taip pat yra toleruojama.

Apsimetant komandos nariu (Žaidimo Komandos nariu ar Gameforge darbuotoju) skelbti neteisingą informaciją ar grąsinti kitiems žaidėjams sankcijomis draudžiama.

7. Specialūs terminai ir Sąlygos

T&S nuostatos papildo išvardintas taisykles ir jų turi būti laikomąsi.